Jak si náležitě užít oslavu narozenin

V nedávné době došlo ke znovuzrození webu HokejováhalaBrno.cz, a tak bychom se s vámi rádi podělili o symbolicky příznačné téma narozenin a jejich oslavy. Čím je člověk starší, tím méně se na své narozeniny těší, protože mu tento den signalizuje, že je opět o rok starší, a že čas tak neúprosně kvapí. Je však třeba podívat se na den jubilea z pohledu sklenice napůl plné (nikoli napůl prázdné). Dožít se jakéhokoli věku je skutečně důvod k oslavě, protože život nelze brát jako samzřejmost a každý další den, který můžeme na tomto světě prožít, je velký dar.

Vezměte si den volna

Pokud vám to zaměstnání umožňuje, vezměte si den volna. Pokud možno vypněte mobilní telefon a odhlašte se ze svého e-mailového účtu. Narozeniny jsou zvláštní den, kdy se můžete v klidu ohlédnout zpátky a také podívat se dopředu a naplánovat vaše důležité životní kroky do budoucna. Nenechte se okrádat o tento drahocenný čas pracovními úkoly. Práce vám neuteče. A pokud jste obdrželi nějaká přání k narozeninám na Facebooku, budete na ně moci odpovědět v následujících dnech.

Přejte něco, co vám tyto narozeniny bude připomínat

Dnešní konzumní doba vyvíjí tlak na jednotlivce, aby si kupovali ty možná nejdražší a nejprestižnější značky, díky kterým se stanou ve společnosti oblíbenými. Takové věci si ale můžete koupit sami. Od blízkých si jako dárek nechte vyrobit něco speciálně pro vás – a je jedno, jestli se bude jednat o nakreslený obrázek nebo luxunsní pero s vyrytým věnováním. Každý dárek, který bude určen vám na míru, bude mít nepochybně své místo ve vašem pokoji či pracovně. Na takové dárky se zkrátka nezapomíná.

Dopřejte si své oblíbené jídlo

Jak byste strávili tento den, kdyby byl poslední? Dali byste si nějakou dobrotu, kterou máte rádi? Myslím, že ano. Ne nadarmo se i vězňům před popravou dává jejich oblíbený pokrm. Vy naštěstí na popravu nejdete. Oproti tomu oslavujete svůj život a to je ještě lepší důvod dát si hezky propečený steak se zeleninou a nebo krtkův dort. Záleží na každém, co má rád. U drotu je navíc výhoda, že bývá dostatečně velký, abyts se o něj mohli podělit s rodinou a kamarády.

Karaoke je vhodnou aktivitou na oslavu narozenin

Dejte něco i ostatním

Narozeniny jsou nejen den, kdy dostáváme dárky my sami, ale můžeme obdarovat i ostatní. Moudré rčení říká, že ten, kdo dává, dostává ve výsledku víc než obdarovaný. Samozřejmě pokud máte kolem sebe hodně lidí, dávat každému dárek by vás asi finančně zruinovalo. Určitě ale vaše blízké potěší, když si dáte práci s přípravou oslavy a uctíte je nějakým zajímavým a zábavným programem.